Dlaczego warto korzystać z cfirma?

Przedstawiamy najważniejsze powody, dlaczego warto używać używać system cfirma.pl

img

Oprogramowanie wspierające funkcjonwanie firmy - CRM

W dzisiejszych czasach każda firma powinna korzsytać narzędzu wspomagających funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Aby móc konkurować z innymi firmami, niezbędne jest korzystanie z nowoczesnych technologii - każdy o tym wie. Dlatego nie ma dzisiaj firmy, bez telefonu, skrzynki e-mail, czy strony internetowej, ale jest bardzo dużo firm, które nadal załatwiają sprawy tylko z użyciem kartki papieru, długopisa i telefony lub e-maila. Taki model pracy może funkcjonować, dopóty, dopóki firma się nie zacznie rozrastać lub obsługiwać wielu klientów.

Cfirma.pl wychodzi naprzeciw temu problemowi, dostarczając zaawansowanych mechanizmów do optymalizacji funkcjonowania przedsiębiorstwa, obiegu informacji i dokumentów, komunikacji z innymi, wymiany i współdzielenia danych, lub wyszukiwania informacji. Oprogramowanie cfirma.pl pozwoli twojej firmie zwiększać zyski oraz redukować koszty.

Jeżeli spróbujesz skorzystać z naszego oprogramowania, to później nie będziesz sobie mógł wyobrazić funkcjonowania Twojej firmy bez cfirmy, tak jak teraz nie możesz sobie wyobrazić funkcjonowania bez telefonu komórkowego.
img

Łatwy i przyjazny interfejs użytkownika

Wiele programów wspierających pracę firm, np. księgowe, magazynowe, są bardzo nieintuicyjne. W cfirma.pl postanowiliśmy to zmienić. Interfejs użytkownika jest bardzo przyjazny i łatwy do opanowania, nie wymaga żadnego specjalnego szkolenia. Wykonywanie operacji jest wyjątkowo intuicyjne - jeżeli potrafisz korzystać z przeglądarki internetowej do szukania informacji w Googlu, przeglądania stron informacyjnych lub zrobienia przelewu - to korzystanie z cfirmy.pl będzie dla Ciebie wyjątkowo łatwe.

Cały interfejs użytkownika jest osadzony w oknie przeglądarki internetowej. Nie potrzebujesz do korzystania z cfirmy.pl żadnych dodatkowych programów. Wystarczy komputer z dostępem do internetu i przeglądarką internetową.
img

Najwyższe bezpieczeństowo

W cfirmia.pl postawiliśmy sobie jako najważniejsze zadanie to, aby twoje dane były w pełni bezpieczne. W tym celu zrealizowaliśmy szereg przedsięwzieć, aby to zapewnić:

  • Bezpieczne przechowywanie danych - Oprogramowanie cfirma.pl jest zlokalizowane na nowoczesnych i bezpiecznych serwerach w Polskiej serwerowni. Dedykowana kolokacja serwerów w profesjonalnej serwerowni zapewnia najwyższą jakość dostępu i przechowywania danych.

  • Bezpieczne przechowywanie danych - Aby zapewnić twoim danym najwyższe bezpieczeństwo stosujemy nie tylko rozwiązania sprzętowe, jak macierze dyskowe, ale także robimy codziennie automatyczną kopię bezpieczeństwa wszystkich twoich danych.

  • Szyfrowanie i certyfikat - Cała komunikacja pomiędzy twoim komputerem, a naszymi serwerami jest szyfrowana, a kanał transmisyjny jest zabezpieczony bezpiecznym, 256 bitowym certyfikatem bezpieczeństwa, który nasza firma uzyskała od autoryzowanego przedstawiciela centrum certyfikacji.

  • Proaktywna ochrona - Nie tylko zadbaliśmy o to aby system i dane były bezpieczne, ale także stosujemy aktywne działania, aby podnieść poziom bezpieczeństwa na kolejny poziom - wykorzsytujemy oprograwmoanie AntiMalware (AntiVirus) oraz Zapory sieciowe (Firewall)

  • Ogranicznenie dostępu do systemu - Nikt, poza Tobą i uprawnionymi pracownikami twojej firmy nie ma dostępu do twoich danych w ramach twojego konta!

img

Dostęp z każdego miejsca o każdej porze (online 24 h / 365 dni)

Oprogramowanie cfirma.pl jest dostępne dla Ciebie i Twoich współpracowników o każdej porze i z każdego miejsca, gdzie masz dostęp do internetu.

Chcesz wiedzieć jaki postęp prac jest w danym projekcie? Chcesz wiedzieć czy pojawiły się nowe okazje sprzedaży? Masz ochotę sprawdzić te rzeczy o godzine 22.00 albo 5.00 rano, będąc po drugiej stronie świata w Chinach albo w USA? Dla cfirma.pl to żaden problem - wystarczy, że będziesz w dyspozycji komputera z łączem oraz przeglądarką internetową.
img

Współpracuj i kooperuj z innymi

W systemie cfirma.pl największy nacisk został położony na współpracę z innymi użytkownikami konta oraz współdzielenie z nimi informacji, dowolnego typu.

W każdej chwili wiesz, jaki użytkownik jest zalogowany do systemu - możesz z nim szybko porozmawiać używając komunikatora. Cfirma.pl pozwala na udostępnianie innym praktycznie każdego elementu systemu według własnego uznania. Dzięki temu efektywność działań twojej firmy i twoich współpracownik wzrasta wielokrotnie, co przekłada się na maksymalizacje zysków.

Współdzielenie danych to bardzo ważny element systemu cfirma.pl. Wszystkie elementy mogą być katalogowane i udostępniane innym użytkownikom w celu wspólnej pracy.
img

Łącz ze sobą informacje

Wszystkie dane i informacje w cfirma.pl mogą być ze sobą łączne. Dzięki temu jesteś w stanie stworzyć jedną wielką sieć powiązań i możesz po niej w bardzo łatwy sposób nawigować.

Bez problemu na bazie wiadomości e-mail stworzysz zadanie do wykonania, po czym to zadania połączysz ze spotkaniem, które z tego wyniknie, które umieścisz w kalendarzu, a spotkanie i zadanie połączysz w efekcie z plikiem na wyjściu, który będzie stanowił podpisaną umowę z nowym klientem.
img

Brak konieczności posiadania infrastruktury technicznej

Posiadanie własnego serwera to wielki wydatek - zakup serwera, oprogramowania, aktualizacje, informatyk zajmujący się serwerem, łącze internetowe, energia elektryczna, przestrzeń, itp. - dzięki korzystaniu z rozwiązania cfirma.pl możesz pozbyć się wsyzstkich tych zmartwień. My, zespół cfirma.pl przejmie te zmartwienia na siebie, tobie zostawiając czas, żeby skoncentrował się na tym czym zajmuje się twoja firma.

Zagwarantujemy tobie zawsze aktualne oprogramowanie, najnowszą wersję dostępną codzinnie oraz wykonywanie niezbędnych kopii bezpieczeństwa danych.