Bezpieczeństwo i polityka prywatności

img

Polityka prywatności i ochrona danych

Dbałość o bezpieczeństwo twoich danych jest dla nas najwyższym priorytetem. Dokładamy wszelkich starań, aby twoje dane były chronione i bezpieczene.

Nasza firma, a w szczególności osoby odpowiedzialne za system, nie udostępniają, nie przeglądają, nie edytują, nie kopiują, nie odsprzedają żadnych danych wprowadzonych do systemu cfirma.pl, poprzez konto klienta. Wszelkie dane wprowadzone do konta klienta są dostępne tylko dla użytkowników tego konta, zgodnie z przydzielonymi uprawnieniami. Wszelkie informacje, wprowadzone do naszego systemu pozostają Twoją własnością, a nasza firma, ani podmioty powiązane, nie ma prawa do ich wykorzystywania.
img

Bezpieczeństwo danych twojej firmy

Dane przechowywane w ramach naszego systemu są bardzo bezpieczne. Dane znajdują się na nowoczesnych serwerach z najnowszym oprogramowaniem.

Oprogramowanie cfirma.pl zainstalowane jest na nowoczesnych i wydajnych serwerach. Serwery te posiadają wiele procesorów oraz dużo pamięci, aby zapewnić wydajność i przyjemność pracy, a przede wszsytkim zapasowe zasilanie i macierze dyskowe, aby zapewnić bezpieczeństwo i ciągłość pracy systemu.

Serwery nasze zlokalizowane są w Polskiej serwerowni, najwyższej klasy. Dedykowana kolokacja serwerów w profesjonalnej serwerowni zapewnia najwyższą jakość dostępu i przechowywania danych. Serwerowania jest klimatyzowana, posiada redundantne łącza oraz zapasowe zasilanie. Wszystko po to, aby zapewnić twoim danym, jak najlepsze warunki, a tobie jak najlepszą jakość pracy z systemem cfirma.pl.
img

Codzienne kopie bezpieczeństwa (daily backups)

Aby zapewnić twoim danym najwyższe bezpieczeństwo stosujemy nie tylko rozwiązania sprzętowe, jak macierze dyskowe, ale także robimy codziennie automatyczną kopię bezpieczeństwa wszystkich twoich danych. Wszystko po to, aby mieć 100% pewności, że dołożyliśmy wszelkich starań, aby twoje dane były bezpieczne, a Ty mógł spać spokojnie, nie martwiąc się ryzykiem utraty istotnych informacji dla twojej firmy.

Każda firma korzystająca z systemu cfirma.pl ma zapewniony darmowy codzienny backup danych. Dzięki automatycznie tworzonym kopiom bezpieczeństwa, nie musimy obawiać się o utratę krytycznych dla firmy danych. Nawet w przypadku poważnej awarii sprzętowej bądź aplikacyjnej, jesteśmy w stanie w ciągu kilkudziesięciu minut, przywrócić bezpiecznie wszystkie dane, których potrzebujemy.
img

Zabezpieczenia technologiczne, szyfrowanie danych i haseł

W oprogramowaniu cfirma.pl stosujemy najnowsze rozwiązania technologiczne, aby zapewnić bezpieczeństwo twoim danych.

Komunikacja pomiędzy twoim komputerem a serwerem jest w pełni szyfrowana, dzięki czemu nie ma obawy o bezpieczeństwo twoich danych. Nikt nie podsłucha twojego połączenia z systemem cfirma.pl.

Wszelkie hasła do systemu, są jednostronnie zaszyfrowane, zapewniając 100% bezpieczeństwo przed wykradzeniem hasła. Dzięki temu dostęp do systemu cfirma.pl jest wysoce zabezpieczony.

W oprogramowaniu cfirma.pl dołożyliśmy wszelkich starań, aby zabezpieczyć się przed wszelkimi próbami złamania zabezpieczeń, zarówno po stronie bazy danych, serwera oraz aplikacji klienta. Oprogramowanie cfirma.pl wykorzystuje takie same technologie oraz zabezpiczenia, z jakich korzystają banki, aby zapewnić swoim klientom bezpieczeństwo.
img

Uprawnienia w systemie

W systemie cfirma.pl wprowadziliśmy bardzo rozbudowany mechanizm zarządzania uprawnieniami do zasobów systemu.

Każdy użytkownik systemu może decydować jakie dane, komu i w jakim zakresie powinny być udostępnione. W systemie cfirma.pl nie musisz się martwić, że nowy pracownik będzie miał dostęp do danych, których nie chcesz mu udostępnić. Bogaty mechanizm uprawnień i kontroli dostępu to jest to czego potrzebuje każda firma, dbająca o bezpieczeństwo danych.
img

Certyfikat SSL (256 bit)

Wszystkie dane i informacje, które są wprowadzane w czasie rzeczywistym do systemu poprzez przeglądarkę (loginy, hasła, emaile, zdania, pliki i inne) szyfrujemy za pomocą 256-bitowego algorytmu SSL. Dzięki temu masz pewność, że nikt nie pozna Twojego hasła, ani twoich danych.

Wysoki standard bezpieczeństwa potwierdza certyfikat SSL, który nasza firma otrzymała od autoryzowanego dostawcy bezpiecznych rozwiązań: Rapid SSL. Zielona kłódka obok adresu przeglądarki potwierdza bezpieczeństwo połączenia.
img

Zabezpieczenia przed złośliwym oprogramowaniem

W cfirma.pl stosujemy oprogramowanie typu antivirus i antimalware, które zabezpiecza konto klienta przed złośliwym oprogramowaniem. Nasz program jest codziennie aktualizowany w najnowsze definiecje zagrożeń, dzięki czemu wiesz, że te pliki i dane, które przechowujesz w systemie cfirma.pl lub z niego pobierasz są bezpieczne.

Stosowanie tego typu oprogramowania potwierdza po raz kolejny, naszą pasję oraz cel, aby system cfirma.pl był w 100% zabezpieczony, a Ty był pewny, że bez obaw możesz z niego korzystać, wiedząc że masz tutaj lepsze bezpieczeństwo niż na lokalnym komputerze.
img

Zapora sieciowa (Firewall)

Serwery cfirma.pl są chronione nie tylko przed złośliwym oprograwmoaniem, lecz także przed atakami z zewnątrz. Nasze serwery posiadają zawsze aktualne oprogramowanie, aby zminimalizować ryzyko wykorzystania dziur w programach lub systemach operacyjnych, a ponadto serwery są chronione zaporą sieciową.

Firewall zapewnia bezpieczeństwo przed nieuprawnionymi połączeniami z zewnątrz, podnosząc bezpieczeństwo twoich danych o kolejny poziom do góry.