cfirma.pl logo guide icon Przewodnik użytkownika

Nawigacja

Szukaj...
»

PoweredBy

Okno tworzenia/edycji użytkownika

RSS
Okno użytkownika w sytuacji tworzenia nowego użytkownika.

Okno użytkownika w sytuacji tworzenia nowego użytkownika.

Okno tworzenia/edycji użytkownika umożliwia uprawnionemu użytkownikowi aplikacji zarówno tworzenie nowych użytkowników, jak i edycję danych istniejących użytkowników z takimi samymi możliwościami, jakie oferuje panel ustawień osobistych dla dowolnego użytkownika z wykluczeniem możliwości zmiany hasła. Resetowanie hasła możliwe jest z panelu widoku użytkowników z panelu zarządzania użytkownikami. Okno użytkownika dostępne jest również z samego panelu zarządzania użytkownikami osadzonego w oknie ustawień.

Możliwość odgórnej edycji danych użytkownika znajduje zastosowanie w przypadku, gdy konieczna jest np. zmiana adresu e-mail danego użytkownika, niemogącego zalogować się do cfirma oraz mającego trudności z operacją odzyskania hasła, wymagającą podania aktualnego adresu e-mail.

Przy udanej próbie tworzenia nowego użytkownika zostanie wysłana wiadomość e-mail na sprecyzowany adres zawierająca instrukcje dla nowo stworzonego użytkownika wliczając w to nazwę użytkownika i hasło dostępu do systemu.

Zobacz również:
  Nazwa Rozmiar
- okno_uzytkownika.png 10,36 KB

ScrewTurn Wiki version 3.0.5.600. Some of the icons created by FamFamFam.